Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Mokotów. Współpracujemy z niemal wszystkimi obecnymi firmami ubezpieczeniowymi w polsce. Obsługujemy teren Warszawy-Mokotowa więc gdy potrzebujesz pomocy drogowej w okolicach Mokotowa sprawdź, czy twoje assistance obsługiwane jest przez nas. Holowanie auto lawetą skierowane jest do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy bogate doświadczenie w tej branży, więc zawsze możesz liczyć na naszą skuteczność w diagnozie usterek. Gdy awaria jest niegroźna, z pewnością zostanie usunięta od ręki. Gdy jest poważniejszego rodzaju, jesteśmy w stanie zaproponować jeden z naszych zaufanych serwisów mechanicznych.

W ramach assistance serwis może usunąć usterkę twojego samochodu. Dzięki długiej obecności na rynku nasza firma wypracowała szereg kontaktów godnych polecenia. W razie potrzeby wskażemy w pełni profesjonalny warsztat mechniczny, gdzie problemy z twoim autem zostaną rozwiązane. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, twoje auto zostanie niezłocznie odholowane bezpośrednio pod adres jaki wskażesz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Mokotowie
I OKOLICACH